Deze Hyundai i10 met 21.212 km op de teller, heeft het bouwjaar 2021 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.0 Comfort / Airco/ Apple carplay/ Cruise/ LED
De tijd dat kleine auto's alleen voor de boodschappen waren is echt voorbij. Deze stadsauto doet het ook geweldig op de lange stukken. Op de teller van deze auto staat slechts 21590 kilometer. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Deze Hyundai i10 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Basis zekerheidsprijs:
Geldige APK, tenaamstellingskosten, vloeistoffen- en verlichtingscontrole.
Optioneel onderhoudspakket:
U kunt kiezen voor een uitgebreid onderhoudspakket van €800,- euro met daarin; Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema*, nieuwe APK, airco service, binnen/buiten poetsen van de auto en 12maanden BOVAG GARANTIE
*Vraag naar onze voorwaarden.
Vragen of informatie over deze occasion na sluitingstijd: wij zijn altijd bereikbaar op 06-28561267 ook via WhatsApp.
Bent u op zoek naar een kwaliteit occasion voor een voordelige prijs, zoek dan niet verder. Aan deze prijslijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Vriendelijk geholpen. Tijdens de beurt en keuring contact over de kosten; dus geen nare verrassingen. Leenfiets of auto staat netjes klaar. Heb vertrouwen in de garsge
29-07-2025Kom ruim 20 jaar bij Plomp. Denken altijd goed mee. Redelijke prijzen. Ook als je met je oude auto komt, word je goed geholpen.
19-07-2025